Populære produkter
-
HOUSE NORDIC Vigo and figur – natur/sort bambus
kr. 549,00 -
Tilbud
Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup 30 ml – 06 Fresh Sand
kr. 210,00 -
FUHRHOME Cannes bordlampe – jern og brun genbrugstræ (sæt af 2)
kr. 1.499,00 -
ARTGEIST Fototapet – Wooden Portrait, kvinde malet på træ (flere størrelser) 150×105
kr. 509,00 -
Tilbud
Gucci Guilty Pour Homme EDT 90 ml
kr. 615,00 -
Tilbud
Barry M Lip Scrub 25 gr. – Peppermint
kr. 36,75 -
Tilbud
TIGI Bed Head Masterpiece Hairspray 340 ml
kr. 115,00 -
Tilbud
Antonio Callus Shaver + Razor Blades
kr. 39,00

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
kr. 71,25
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator er en lækker, oliefri gelcreme, som er velegnet til alle hudtyper. Dette er en opgradering af den kendte og elskede Moisture Surge, som er en af Cliniques absolutte bestsellere. Denne creme holder hu … læs mere her
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml Varefakta
- Navn: Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
- Pris: kr. 57.00
- Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 399
- Fragt: 29.00
- Direkte link
- Fortrydelsesret: 14 dage
Mange leder efter den billigste Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop
Køb Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml for kun kr. 57.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig.
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml ligger på hylden i det store sortiment der er i den eftertragtede varegruppe Health & Beauty > Personal Care > Cosmetics > Skin Care > Lotion & Moisturizer. Husk du får hele lovpligtige 14 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge din vare. Det er efterhånden velkendt at online shoppere køber deres Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml i den kendte webshop NiceHair.dk, som ikke bare er en døgnflue, men har bevist sit eksistensgrundlag gennem lang tid. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg kan du shoppe løs efter lækre varer, og der kan klikkes køb på produktet er på siden. Når der handles i webshop kan priserne findes lavere end i butikker- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml kun kr. 57.00
Når du handler online, begunstiges du af bedre rettigheder, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Alle danske webshops skal jævnfør loven give 14 dages returret. når produkterne er købt online, en del shops efterhånden giver endnu mere for at skille sig ud fra konkurrenterne i markedet. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og det gør en prissammenligning let, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser når du har lyst, uden at være afhængig af butikkers åbningstider. En anden ting du også slipper for, at varens pris er forskellige fra skiltet og til kasseapparatet, så du skal stå i kø bagefter for at få den rigtige pris. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, alternativt kan de sendes til dig arbejde, så vælg det, der passer bedst til dig. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik - det er slut nu, når du handler online køen er der slet ikke, når du handler online, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst - vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
7 anmeldelser af Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.